Formu Doldurun Sizi Bilgilendirelim!

TAM ÖĞRENME, TAM BAŞARI İÇİN YENİ NESİL KURS SİSTEMİ

Beyaz Kalem Öğrenme Atölyesinde, kalıcı öğrenim yöntemlerini kullanarak hayallerinize ulaşın!

  • Yeni dönem sınav sistemine %100 uygun
  • Sınavlarda tam başarı sağlıyoruz
  • Kitaptaki matematiği hayattaki matematiğe dönüştürüyoruz
  • Yaparak, yaşayarak tam öğrenmeyi sağlıyoruz
  • Felsefeyi akımında, tarihi döneminde, coğrafyayı ikliminde, fen bilimlerini doğasında, matematiği yaşamında öğretiyoruz.

Kolay Öğrenmenin Formülü Beyaz Kalem Öğrenme Atölyeleri!

Beyaz Kalem öğrenme atölyesi 21. yüzyıl eğitim becerilerini geliştiren yeni nesil sınavlara hazırlık ve inovatif bir kurs modelidir.

pic

Okul Başarısına Destek

Beyaz Kalem Öğrenme Atölyelerinde öğrencilerin okul başarısını artırmaya yönelik kurs programları ile sınav başarısı kadar okul başarısı da önemsenir.

Detaylı Bilgi Al
pic

LGS Hazırlık

Beyaz Kalem Öğrenme Atölyelerinde LGS Hazırlık programı ile 8.Sınıf öğrencilerimiz tüm derslerde eksiklerini gidererek hayallerindeki liseye yerleşir.

Detaylı Bilgi Al
pic

TYT/AYT Hazırlık

Beyaz Kalem Öğrenme Atölyelerinde TYT/AYT Hazırlık programı ile rakiplerinizden bir adım önde başlayın. 27 yıllık tecrübemiz ile hayallerinizi yakalayın!

Detaylı Bilgi Al

Beyaz Kalemle Kaygıya Son!

Ciddi kurumsal yapısı, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ortamı, bilimsel rehberlik hizmetleri, güçlü yayın desteği, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışı ile Beyaz Kalem gelecek günleri sizler için kaygı olmaktan çıkarıyor.

Sık Sorulan Sorular

27 yılı aşkın süredir eğitim sektöründe faaliyet gösteren ve bu alanda öncülük eden Çözüm Eğitim Kurumlarının bir markasıdır. 21. yy. eğitim becerilerini geliştiren yeni nesil sınavlara hazırlık ve inovatif bir kurs modelidir. Bu model, Da Vinci gibi birçok bilim insanının kullandığı atölye ortamında öğrenimi kalıcı hale getiren uygulamalı bir eğitim sistemidir. Yaparak, yaşayarak, aynı zamanda işitsel, görsel ve dokunsal becerileri kullanarak kalıcı öğrenmeyi sağlar.
Öğrenci, akademik testlerin yanı sıra bilişsel ve hazırbulunuşluk testlerinden de geçirilerek çalışma grupları oluşturulur. Matematiksel düşünme becerisi, okuduğunu anlama ve yorumlama becerisi, hayata katılım ve sosyal bilimler becerisi, fen bilimlerini anlama ve kavrama becerisi ölçülür. Atölye eğitimlerine başlamadan önce öğrencinin ihtiyaç duyduğu oryantasyon eğitimleri verilir.
Öğrenci seviyelerine göre en basit anlamda matematiğin temellerine inilir. Rakamlarla oynanarak öncelikle öğrencinin işlemsel beceri kazanması sağlanır. Matematik problemlerinin ve formüllerinin nasıl ortaya çıktığı, nasıl geliştiği ve günümüzde nasıl kullanıldığı anlatılır. Tüm matematik konuları atölye ortamında yorumlanarak eğlenceli bir şekilde kazanımlar eşliğinde öğretilir. Bu sayede lise ve üniversite sınavlarına hazırlıkta “tam öğrenme, tam başarı” sağlanır.BİR KONUYA ODAKLANMAK, BAŞARININ ÖN KOŞULUDUR.
picture

Foto Galeri

Beyaz Kalem Öğrenme Atölyesi öğrencilerine herhangi bir ek desteğe ihtiyaç kalmadan yılların birikimi ve tecrübesiyle kazandığı sınavlara hazırlık eğitimi konseptini sunuyor.

Mesaj Gönder

Bize Ulaşın

Beyaz Kalem Öğrenme Atölyesi Genel Merkez

Alınteri Bulvarı No:27 Ostim / Yenimahalle / Ankara

info@beyazkalem.com.tr

0312 386 05 02